استعلام قیمت سرور HP

استعلام قیمت سرور Hp

استعلام قیمت سرور Hp شرکت بهاور فناوری ویرا وارد کننده انواع سرور، دستگاه های ذخیره سازی و تجهیزات

استعلام قیمت سرور Hp

شرکت بهاور فناوری ویرا وارد کننده انواع سرور، دستگاه های ذخیره سازی و تجهیزات سرور شامل سی پی یو، رم، هارد، کنترلر، پاور، دیسک نوری و.. با بیش از 15 سال دانش و تجربه در زمینه آی تی مفتخر است انواع سرور و تجهیزات سرور را با نازلترین قیمت و بهترین گارانتی به مشتریان خود عرضه نماید. برای استعلام قیمت سرور Hp با کارشناسان فروش ما در تماس باشید.

ما همواره در تلاشیم تا راه حل های مناسب برای کسب و کارتان در زمینه خرید سرور و تجهیزات سرور را با دادن مشاوره فنی و تخصصی رایگان به شما ارائه دهیم. شرکت بهاور فناوری ویرا با بهره گیری از نیروهای مجرب و توانمند و با همکاری تامین کننده های بین الملی و معتبر گام های بلندی برای رسیدن به اهداف والا که معرفی خود درمیان تامین کننده های برتر فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور هست، برداشته است.

شرکت بهاور فناوری ویرا با رویکرد ارائه تجهیزات معتبر و راه حل های مناسب به مشتریان، چشم انداز خود را قرار گرفتن در میان تامین کنندگان پیشرو درگسترش زیرساخت های فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور تعیین نموده است. به طوری که مهمترین و اساسی ترین مأموریت ما ایجاد ارتباط پایدار با تامین کنندگان معتبر بین المللی و تامین تجهیزات معتبر و ارائه مشاوره و راه حل های مناسب به مشتریان در تامین تجهیزات مراکز داده و ارتباط موثر با آن ها در ارائه خدمات پس از فروش می باشد. برای استعلام قیمت سرور Hp با ما در تماس باشید.

نمایندگی سرور hp و نمایندگی سرور dell emc
بیشتر

استعلام قیمت سرور hp

خدمات پس از فروش در بهاور فناوری ویرا

خدمات پس از فروش شامل تمام سرویس‌هایی است که پس از فروش یک محصول از طرف فروشنده در اختیار خریدار قرار می گیرد. به عنوان مثال، پس از فروش یک سرور، خدمات پس از فروش ممکن است شامل تعمیر قطعه معیوب یا نصب رایگان تجهیزات در محل مشتری باشد. انواع خدمات پس از فروش بخش مهمی از اصول رقابتی بدون قیمت و اصول مشتری مداری هستند. خدمات پس از فروش می‌تواند راهی برای تشویق مشتری برای خرید محصول و افزایش فروش باشد.

از طرفی، وجود خدمات پس از فروش و رعایت اصول مشتری مداری توسط یک مجموعه می‌تواند توجیهی برای بالاتر بودن قیمت محصول باشد. شرکت بهاور فناوری ویرا سعی نموده که محصولات خود را با بهترین خدمات پس از فروش اما با کمترین قیمت بصورت رقابتی ارایه نماید. شما می توانید با استعلام قیمت سرور Hp از کارشناسان فروش ما خود به این نکته پی ببرید.

ارائه انواع خدمات پس از فروش

ارائه انواع خدمات پس از فروش همچنین بر شهرت بلند مدت شرکت تأثیر می‌گذارد و می‌تواند بر فروش آتی نیز موثر باشد. همانطور که پیشتر اشاره شد، پشتیبانی پس از فروش یا خدمات پس از فروش شامل خدماتی است که پس از فروش کالا یا خدمات ارائه می‌شود. بیشتر خدمات پس از فروش شامل ضمانت، ارتقا یا تعمیر خدمات می‌باشند. بسیاری از انواع خدمات پس از فروش شامل ارتباط مداوم با سازنده اصلی تجهیزات در طول عمر محصول یا سرویس است، در حالی که ضمانت های دیگر دارای محدودیت زمانی هستند. پشتیبانی پس از فروش شامل مجموعه گسترده ای از خدمات است که به مصرف کنندگان خدمات ارائه می‌دهد. این مورد به منظور رعایت اصول مشتری مداری و کمک به مشتری در استفاده درست از محصول صورت می گیرد که می‌تواند سبب ایجاد وفاداری مشتری و افزایش رضایت مشتری شود.

نمایندگی سرور hp و نمایندگی سرور dell emc
بیشتر

در زمینه مشتری مداری لیست مشتریان راضی از خدمات این شرکت خود گویای همه چیز است. در راستای اهداف شرکت که ایجاد ارتباط پایدار با مشتریان می باشد، این مجموعه همواره خدمت رسانی و رضایت مندی مشتریان را سرلوحه کار خود قرار داده و به لطف ارتباط موثر با مشتریان و ارایه قیمت های رقابتی (برای استعلام قیمت سرور Hp با ما تماس بگیرید) توانسته اعتماد آن ها را به خود جلب نماید.

انواع خدمات پس از فروش در بهاور فناوری ویرا تنها محدود به گارانتی قطعات نبوده و شامل موارد زیر نیز است:

آموزش

آموزش صحیح استفاده از یک کالا، محصول و خدمات فروخته شده نخستین قدم در مقوله‌ی خدمات پس از فروش برای تمامی کسب و کارهاست. این آموزش می‌تواند بسته به شرایط و نیاز مشتری و نیز  شرکت به صورت آنلاین، تلفنی یا حضوری انجام شود.

پشتیبانی فنی

پشتیبانی فنی، نوعی کمک برای استفاده‌ی صحیح از محصولات، رفع ایرادات نرم افزاری و رفع اختلال های مربوط به آن ها می باشد. این نوع خدمات نیز به صورت آنلاین، تلفنی یا حضوری انجام می شود. همچنین کمک به ارتقا و یا تجهیز محصولات خریداری شده نیز شامل این نوع از پشتیبانی می شود.خدمات فنی

این نوع از خدمات معمولا برای کالاهایی است که نیاز به تعمیر یا تعویض قطعات دارند. استراتژی گارانتی کالا در محصولات مختلف متفاوت است. تعویض کالا، تعویض قطعات و تعمیر کالا انواع مختلفی از این خدمات پس از فروش است که بسته به نوع کالا و شرایط گارانتی اجرا می شود.

سنجش رضایت مشتری

در بهاور فناوری ویرا پس از گذشتن بازه های مشخصی از فروش خدمات و محصولات برای سنجیدن رضایت مشتریان و نحوه بکاربری از طرف مجموعه با آنها تماس گرفته می شود تا در صورت وجود مشکل مورد را برطرف کنند. این کار علاوه بر آنکه جزو اصول مشتری مداری محسوب می شود تا حد زیادی در تداوم استفاده از محصول توسط مشتری، موثر است.

نمایندگی سرور hp و نمایندگی سرور dell emc
بیشتر

ما در بهاور فناوری ویرا اعتقاد داریم که خدمات پس از فروش مناسب می‌تواند فرصتی برای فروش محصولات مرتبط نیز فراهم آورد.

کارشناسان فروش ما آمادگی دارند تا در هر لحظه استعلام قیمت سرور Hp را به شما ارئه دهند.