درباره ما

   تاریخچه

شرکت بهاور فناوری ویرا (سهامی خاص) به همت جمعی از کارشناسان فناوری اطلاعات در راستای گسترش فناوری اطلاعات کشـور آغـاز به فعالـیت نمـود. مؤسسین این شرکت با داشتن دانش و تجربه ی سالها فعالیت در حوزه فناوری اطلاعات همواره در ارائه خدمات نوین پیشتاز بوده وبی وقفه در تلاشند تا سرعـت ، دقـت و کاهش هزینه ها و رضایت مشتریان را به ارمغان بیاورند. شرکت بهـاور فنــاوری ویرا با بهره گیری از نیروهای مجـرب و توانمنـد و با همـکاری تامیـن کننده هـای بین المـــلی و معـتبر گــام هـای بلندی برای رسیـدن به اهـداف والا کـه معـــرفی خود درمیان تامین کننده های برتر فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور هست, برداشته است

   چشم انداز

بهاور فناوری ویرا با رویکرد ارائه تجهیزات معتبر و راه حل های مناسب به مشتریان، چشم انداز خود را قرار گرفتن در میان تامین کنندگان پیشرو درگسترش زیرساخت های فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور تعیین نموده است.

   مدیریت

مهمترین و اساسی ترین مأموریت بهاور فناوری ویرا ایجاد ارتباط پایدار با تامین کنندگان معتبر بین المللی و تامین تجهیزات معتبر و ارائه مشاوره و راه حلهای مناسب به مشتریان در تامین تجهیزات مراکز داده و ارتباط موثر با آنـها در ارائـه خـدمـات پس از فـروش می باشـد.

فعالیت ها

 

شـرکت بهاور فنــاوری ویرا بعنوان یکی شرکت های پیشرو در تامین تجهیزات مراکز داده و ارائه خدمات نوین در زمینه زیرساخت های شبکه , مجازی سازی , ذخیره سازی می باشد. تجهیزات قابل ارائه بشرح زیر می باشد :

دستگاه ذخیره ساز

_

از معتبرترین شـرکت های ارائه دهنده دستگاه های ذخیره ساز می توان شرکتهای Dell EMC ، HPE را نام برد. امروزه شرکت EMC با ترکیب و ادغام شدن آن با شرکت های بزرگی چون Dell و VmWare همواره یکی از بهـترین راه حل ها در زمیـنه مجـازی سازی ارائه داده اسـت. شرکت HPE نیز با ارائه اسـتوریج رده High End خود نظیر 3PAR،یکی از بهترین راه حل ها برای سازمان ها و شرکت های برزگ را ارائه داده است.در این بخش نیز شرکت بهاورفناوری ویرا با توجه به دانش و تجربه خود با ارائه دو برند معتبر HPE , EMC توانسته اعتماد مشتریان خود را جلب نماید.

تجهیزات شبکه

_

بدون تردید شرکت سیسکو همواره یکی از بزرگترین و قدیمی ترین شرکت ها در زمینه ارائه پروتکل، قـوانین شـبکه و تجهیـزات شـبکه است. شــرکت بـهاور فنــاوری ویـرا خود را بعنوان یکـی از وارد کنـنده های انـواع تجهیـزات سوییـچ ، روتـر ، فایــروال و تجهیــزات امنیتی مطرح نموده.

سرور های HPE

_

سـرور های HPE همـواره یکی از محبوب ترین سرور ها در بین تمام کاربران است و گستره وسیـعی از سرور ها ازجمله در داخل کشـور را شامل می شود. مهـم ترین مزیت سـرور های شرکت HPE ،کاربری راحت و پایداری بسیار بالا و داشتن چیپست ILO جهت مدیریت و مانیتورینگ سرور است. شرکت بهاور فناوری ویرا وارد کننده انواع سـرور های HPE سری BL ، DL ، ML می باشد.

تجهیزات بک آپ و پشتیبان گیری

_

از آنجایی که اطلاعــات سـازمان ها که شـامل آرشیـو اطلاعات پروژه ها, اسناد اداری, نرم افزارها و … از اهمیت بیشتری برخوردار هستند لذا حفظ و نگهداری این اطلاعات نیز از اهمیت بالایی برای سازمانها برخوردار است. شرکت بـهاور فنـاوری ویرا در این زمینه نیز با تامین تجهیزات معتبر از شرکت های HPE و EMC اعتماد مشتریان را به خود جلب نموده است.

راهکارها

 

شرکت بهاور فناوری ویرا با تکیه بر دانش نیروهای مجرب و توانمند خود همواره در تلاش است که بتواند مناسب ترین , به صرفه ترین و مطمئن ترین راه کارها را قبل از خرید به مشتریان خود عرضه نماید. برخی از راه کارهای قابل ارائه این شرکت به شرح زیر می باشد:

راهکارهای ذخیره سازی
  •    راهکارهای زیرساختی ذخیر سازی
  •    راهکارهای زیرساختی مجازی سازی
  •    راهکارهای زیرساختی پشتیبان گیری
  •    راهکارهای زیرساختی مراکز داده
  •    راهکارهای زیرساختی شبکه های ابری
  •    راهکارهای زیرساختی تجهیزات پردازشی
  •    راهکارهای زیرساختی تجهیزات امنیتی

خدمات پس از فروش

 

شرکت بهاور فناوری ویرا با کادر فنی مجرب و با دارا بودن مدارک بین المللی در حوزه مربوطه، علاوه بر تجربه چندین ساله با حضور مرتب در کلاس های آموزشی آماده پاسخگویی هر چه بهتر به نیاز جامعه مشتریان می باشند. تمامی تجهیزات این شرکت با 1 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش ارائه می شود.

تمامی تجهیزات این شرکت با 1 سال گارانتی و ۵ سال خدمات پس از فروش ارائه می شود.

سرويس، نگهداري و تعمیرات تجهیزات رايانه اي (سخت افزار، نرم افزار و شبکه و ups )

تامین کننده تجهیزات سخت افزاري (انواع سرور، دستگاه هاي ذخیره سازي اطلاعات)

1049.6
گارانتی
مشتریان
خدمات
محصولات