Slide ABOUT US درباره ما
_

چرا بهاور فناوری ویرا؟

About US

شرکت بهاور فناوری ویرا طی چند سال فعالیت در حوزه فناوری و اطلاعات و ارتباطات خود را به عنوان یکمجموعه قابل اعتماد برای ارائه بهترین تجهیزات مراکز داده (سرورها و ذخیره سازها و تجهیزات پشتیبان گیری)اصلی و معتبر و همچنین ارائه خدمات پس از فروش با کیفیت بالا به مشتریان خود معرفی کرده است. ما برای مشتریان خود ارزش قائل هستیم و قصد داریم با آنها روابط بلندمدت ایجاد کنیم. برای همین، ما همواره در تلاش هستیم که همیشه بهترین محصولات، خدمات و پشتیبانی را از ما دریافت نمایید.

_

مشاوره پیش از فروش

Pre-sale consultation

تیم بهاور فناوری ویرا، چه در بخش فروش و چه در بخش خدمات پس از فروش، همواره مشتاق ارائه هرگونه کمک و راهنمایی و پشتیبانی به شما عزیزان می باشد. بدون تردید رضایت شما سرلوحه اهداف ماست. بنابراین، اگر شما هر گونه سوال، نگرانی یا سردرگمی در مورد خرید تجهیزات و خدمات نصب و راه اندازی دارید که کدام سرور برای کسب و کار شما مناسب است و یا پس از انتخاب سرور چگونه باید راه اندازی نمایید، فقط با ما تماس بگیرید. تیم متخصص ما برای راهنمایی شما در مورد تمام محصولات موجود و کمک به شما در انتخاب بهترین ها بر اساس نیازهای تجاری شما، مشاوره تخصصی قبل از فروش را ارائه خواهند داد.

_

 سرورها و ذخیره سازها

Servers and storage devices

ما از این موضوع آگاه هستیم که همه مشتریان ما به انواع مختلف سرورها، ذخیره سازها و تجهیزات پشتیبانی در مدل ها و پیکربندی های مختلف نیاز خواهند داشت، زیرا نیازهای تجاری هر سازمانی یا مجموعه ای  متفاوت خواهد بود. ممکن است یک استارتاپ، یک کسب و کار کوچک یا یک کسب و کار بزرگ چند شاخه ای داشته باشید و یا ممکن است کسب و کار شما از صنایع مختلف باشد بنابراین، شما به سرورها و تجهیزات متفاوتی نیاز خواهید داشت. لذا ما سرورها و دستگاه های ذخیره سازی را براساس پاسخ گویی به تمام نیازهای کسب و کار شما ارائه خواهیم داد. فقط به ما اطلاع دهید که چه چیزی نیاز دارید و ما تجهیزات (سرور و ذخیره ساز) را برای شما سفارشی خواهیم ساخت.

_

خدمات و پشتیبانی 24×7

24×7 service and support

تیم پشتیبانی ما که متشکل از مهندسان فنی واجد شرایط و مجرب است، به صورت ۲۴ ساعته در دسترس می باشند تا از راه دور به شما پشتیبانی فنی ارائه دهند و همچنین شما مشتریان عزیز می توانید از طریق تلفن، چت آنلاین و یا گزینه های ایمیل با آنها در تماس باشید. آنها به سرعت به سوالات شما پاسخ و در اولین فرصت برای تمامی مشکلات فنی شما راه حل ارائه خواهند داد. مطمئن باشید کسب و کار شما با هیچ اختلالی مواجه نخواهد شد.

1169.5
1169.6
_

تست و رفع مشکل دستگاه ها از راه دور

Remote testing and troubleshooting

ما اینجا فقط برای فروس نیستیم. کارشناسان فنی ما همیشه دستگاه ها را پس از تست نهایی و ارائه گزارش سلامت دستگاه تحویل شما مشتریان عزیر خواهند داد و همچنین برای راحتی شما امکان تست و یا در صورت نیاز به راهنمایی از راه دور را فراهم آوردیم تا رضایت کامل شما مشتریان را جلب نماییم.

پشتیبان گیری و ارتقاء پیکربندی

Configuration backup and upgrade

برای مجموعه بهاور فناوری ویرا، تداوم و رشد کسب و کار و همچنین نگهداری اطلاعات مشتریانش از اهمیت بالایی برخوردار است. ما می دانیم که با رشد و گسترش کسب و کار هر سازمانی، باید سرورها و دستگاه های ذخیره سازی خود را افزایش و ارتقاء دهند و همچنین از آنجایی که اطلاعات هر سازمانی از اهمیت بالایی دارا می باشد بنابراین می توانید از تیم ما برای ارائه بهترین و مقرون به صرفه ترین راه حل برای پشتیبان گیری ار از اطلاعات خود راهنمایی بگیرید و همچنین هر زمان نیاز به ارتقاء . تنظیمات مجدد، نصب نرم افزار ها و یا بروز رسانی جدید فریم و یا دستگاه های خود را نیاز داشتید حتما به ما اطلاع دهید، ما در سریعترین زمان ممکن نیازهای شما را تامین می نماییم.

_

آموزش هنگام نصب و راه اندازی

Training during installation

ارائه بهترین برندهای تجهیزات مراکز داده و بهترین خدمات و همچنین ارائه مناسب ترین و بصرفه ترین راهکارها به مشتریان خود، هدف اصلی کسب و کار ما است. ما برنامه های متفاوتی برای این کار داریم. ما دوره های آزمایشی رایگان همراه با نصب و راه اندازی تجهیزات به شما برای آشنایی و یادگیری شما با تجهیزات ارائه می دهیم و همچنین همیشه سعی می کنیم ویدیو ها و مطالب آموزشی از دستگاه های جدید در سایت و صفحات مجازی خود قرار دهیم تا بتوانیم از این طریق دانش شما مشتریان عزیز را بروز کنیم و قدمی در رضایت شما برداشته باشیم.

_

ضمانتنامه

Warranty

ما فقط تجهیزات با برندهای معتبر و اصل را می فروشیم. همه تجهیزات و قطعات یدکی را با ضمانت 18 ماهه و با خدمات پس از فروش 10 ساله به شما مشتریان گرامی ارائه می شوند.

تمامی تجهیزات این شرکت با گارانتی 18 ماهه و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می شود.

سرويس، نگهداري و تعمیرات تجهیزات رايانه اي (سخت افزار، نرم افزار و شبکه و ups )

تامین کننده تجهیزات سخت افزاري (انواع سرور، دستگاه هاي ذخیره سازي اطلاعات)

Company resume

رزومه شرکت
1049.6
گارانتی
مشتریان
خدمات
محصولات