دستگاه ذخیره سازیVNX5200 DPE 25X2.5″ DR-8X300G15K-FLD I VNX52DP30015F

299,700,000 تومان

VNX5200 DPE 25X2.5″ DR-8X300G15K-FLD I VNX52DP30015F

یکی از دستگاه های ذخیره ساز خانواده VNX میباشد که به صورت پیش فرض 25 عدد هارد دیسک 1.2ترا بایت دارد که در ادامه به طور مختصر به برخی از ویژگی های این دستگاه اشاره میکنیم.

شناسه محصول: VNX52DP30015F دسته:

توضیحات

دستگاه ذخیره سازی VNX5200 دارای 8 عدد هارد300GB 15K SSF

یکی از پرفرروش ترین دستگاه های ذخیره ساز شرکت ای ام سی دستگاه ذخیره ساز VNX5200 30015F است. این دستگاه به صورت پیش فرض دارای 25 عدد هارد دیسک با ظرفیت 1.2 ترا بایت 10K می باشد. که حدوداً بالق بر 25 ترا بایت فضای ذخیره سازی اطلاعات میباشد. به دلیل اینکه هاردهای این دستگاه به صورت پیش فرض روی این دستگاه قرار دارد این دستگاه از قیمت بسیار مناسبی برای سازمانها برخوردار است. این تجهیزات با ویژگی های خاص خود یکی از بهترین گزینه ها برای ذخیره سازی اطلاعات می باشند.

کنترلر ذخیر‌ه ساز VNX5200، اولین ذخیره ساز از سری VNX2 که دارای قابلیت ذخیره سازی بلاک به همراه فایل اختیاری و قابلیت ذخیره سازی یکپارچه است. این ذخیره سازی با معماری چند هسته‌ای EMC MCx ساخته شده است و می تواند تا ۱۲۵ عدد درایو 2/5-inch or 3.5-inch SAS و NL-SAS و SSD را مدیریت کند.

بر طبق گزارشات EMC، نزدیک به ۷۰ درصد سیستم‌های VNX2 با پیکربندی‌های فلش هیبریدی ارائه می‌شوند که این تغییر، اهمیت مجموعه FAST suite برای cashing و tiering را نیز افزایش داده است. VNX520

کارایی ذخیره سازی  VNX5200

برای مشتریانی طراحی شده که تنها نیاز به یک سیستم ذخیره سازی اولیه برای دفتر اصلی و دفاتر راه دور خود دارند و می‌تواند بسیار با ثبات‌تر از VNXe3200 عمل کند. VNX5200 را می‌توان برای بلاک، فایل و ذخیره سازی یکپارچه پیکربندی کرد؛ این ذخیره‌ساز از شاسی (۳U, 25x 2.5-inch EMC Disk Processor Enclosure (DPE استفاده می‌کند. واحد پردازنده ذخیره‌ساز VNX5200 یک پردازنده ۱٫۲GHz, four-core Xeon E5 را با ۱۶GB RAM ادغام کرده و می‌تواند تا حداکثر ۱۲۵ درایو را با اتصالات FC، iSCSI، FCoE و NAS مدیریت کند.

ذخیره ساز VNX5200 30015F دارای پردازنده‌های dual VNX Storage Processors با توپولوژی درایو ۶GB SAS می‌باشد. یک VNX2 می‌تواند از یک یا چند Data Mover و یک واحد کنترلر استفاده کند تا بتواند سرویس‌های NAS را ارائه دهد. همانند دیگر اعضای سری VNX، VNX5200 از ماژول‌های UltraFlex I/O، هم برای Data Movers و هم برای پردازنده‌های ذخیره سازی بلاک استفاده می‌کند. ذخیره ساز VNX5200 30015F می‌تواند از سه Data Mover و حداکثر سه ماژول UltraFlex به ازای هر Data Mover پشتیبانی کند.

ویژگی های ذخیره ساز VNX5200 30015F

ویژگی هایی چون :

  • بازدهی بسیار بالا
  • مناسب برای فضای ابری
  • انعطاف پذیری بالا
  • مدیریت کارآمد و ساده
  • ظرفیت بسیار مناسب برای ذخیره سازی تا بیش از 25 ترابایت

توانسته اند این دستگاه را به یکی از بهترین ها در این نمونه تبدیل کنند. شرکت EMC با توانایی های خود توانسته ذخیره ساز VNX5200 30015F را به یکی از بهترین های خود تبدیل کند. پشتیبانی از رید های مختلف دارا بودن UPS داخلی برای جلوگیری از خاموش شدن ناگهانی و از دست رفتن اطلاعات در هنگام اتفاقات پیش بینی نشده ،داشتن دو کنترلر فعال-فعال و چندین مورد دیگر از توانایی های این دستگاه رابه یک دستگاه ذخیره سازی بسیار عالی برای سازمان های گوچک و متوسط تبدیل کرده است. شرکت EMC حتی بعد از ادغام با شرکت DELL باز هم به عرضه این سری از محصولات خود پرداخته است زیرا این محصولات به دلیل کیفیت بسیار بالا، قیمت مناسب، مدیریت کارآمد و بسیاری دیگر از ویژگی های خود از محبوبیت بسیار زیادی در دنیا برخوردار است.

شرکت EMC سالهاست که دانش خود را در این بازار با بررسی نیاز مشتریان خود به روز نگه میدارد. این شرکت از بسیاری جهات لیدر بازار ذخیره سازهای دنیا میباشد. ودنیای ذخیره سازی وابستگی شدیدی به این غول تکنولوژی دارد.

مشخصات ذخیره ساز VNX5200 30015F

Array Enclosure: 3U Disk Processor Enclosure

Drive Enclosures:

2.5-inch SAS/Flash (2U), 25 drives

3.5-inch SAS/Flash (3U), 15 drives

Max SAN Hosts: 1,024

Min/Max Drives: 4/125

Max FAST Cache: 600GB

CPU/Memory per Array: 2x Intel Xeon E5-2600 4-Core 1.2GHz/32GB

RAID: 0/1/10/3/5/6

Max Raw Capacity: 500TB

Protocols: FC, FCoE, NFS, CIFS, iSCSI,

Storage Types: Unified, SAN, NAS, Object

Drive Types: Flash SSD, SAS, NL-SAS

Capacity Optimization: Thin Provisioning, Block Deduplication, Block Compression, File-Level Deduplication and Compression

Performance: MCx, FAST VP, FAST Cache

Management: EMC Unisphere

Virtualization Support: VMware vSphere, VMware Horizon View, Microsoft Hyper-V, Citrix XenDesktop

Max Block UltraFlex I/O Modules per Array: 6

Max Total Ports per Array: 28

2/4/8Gb/s FC Max Ports per Array: 24

1GBASE-T iSCSI Max Total Ports per Array: 16

Max FCoE Ports Per Array: 12

10GbE iSCSI Max Total Ports per Array: 12

Control Stations: 1 or 2

Max Supported LUNs: 1,000 (Pooled)

Max LUN Size: 256TB (Virtual Pool LUN)

Max File System Size: 16TB

Number of File Data Movers: 1, 2 or 3

CPU/Memory per Data Mover: Intel Xeon 5600/6GB

UltraFlex I/O Expansion Modules for Block:

4-Port 2/4/8Gb/s Fibre Channel

4-Port 1Gb/s (copper) iSCSI

2-Port 10Gb/s (optical) iSCSI

2-Port 10GBASE-T (copper) iSCSI

2-Port 10GbE (optical or twinax) FCoE

UltraFlex I/O Expansion Modules for File:

4-Port 1GBASE-T

4-Port 1GBASE-T and 1GbE (optical)

-Port 10GbE (optical) 2

2- Port 10GBASE-T (copper)

قابلیت‌های ماژول UltraFlex Block IO

  • Four-port 8Gb/s Fibre Channel module with optical SFP and OM2/OM3 cabling to connect to an HBA or FC switch.
  • Four-port 1Gb/s iSCSI module with a TCP offload engine and four 1GBaseT Cat6 ports.
  • Two-port 10Gb/s Opt iSCSI Module with a TCP offload engine, two 10Gb/s Ethernet ports, and an SFP+ optical connection or an twinax copper connection to an Ethernet switch.
  • Two-port 10GBaseT iSCSI module with a TCP offload engine and two 10GBaseT Ethernet ports
  • Two-port 10GbE FCoE module with two 10Gb/s Ethernet ports and an SFP+ optical connection or a twinax copper connection
  • Four-port 6Gb/s SAS V2.0 module for backend connectivity to VNX Block Storage Processors. Each SAS port has four lanes per port at 6Gb/s for 24Gb/s nominal throughput. This module is designed for PCIe 3 connectivity and can be configured as 4x4x6 or 2x8x6.

ذخیره ساز VNX5200 30015F یکی از آرایه‌های ذخیره سازی یکپارچه است که به منظور استفاده حداکثر از ذخیره سازی فلش، سی پی یو های چند هسته‌ای و مراکز داده مدرن طراحی شده است. مقرون به صرفه بودن، انعطاف‌پذیری پیکربندی و در دسترس بودن نرم‌افزارهای مدیریتی، آن را به یک گزینه نیرومند و جامع برای بازار متوسط تبدیل کرده است.

تعداد بازدید 426 , بازدید امروز 4