43 رکورد جهانی سرورهای hp

43 رکورد جهانی سرورهای اچ پی

43 رکورد جهانی سرورهای hp

سرورهای اچ پی پرولیانت با ۴۳ رکورد جهانی، رهبری عملکردی بی چون و چرا را ارائه می دهند. سرورهای جدید در مدیریت داده، سیستم های پشتیبانی تصمیم، جاوا، پردازش تراکنش آنلاین SAP (OLTP)، رندر ویدئو و مجازی سازی رتبه اول را به خود اختصاص داده اند.

سرورهای جدید HPE ProLiant Gen۱۱ با استفاده از پردازنده های سری AMD EPYC™ ۹۰۰۴ تا ۹۹ درصد عملکرد بالاتر و تا ۴۳ درصد بازده انرژی بیشتر نسبت به نسل قبلی ارائه می دهند.

شرکت Hewlett Packard (NY: HPE) امروز عملکرد رکوردشکنی سرورهای جدید HPE ProLiant Gen۱۱ را اعلام کرد که تا ۹۹٪ عملکرد بالاتر و تا ۴۳٪ راندمان انرژی بیشتر را نسبت به نسل قبلی ارائه می دهد. با استفاده از پردازنده های AMD EPYC™ ۹۰۰۴ Series که امروز راه اندازی شد.

سرورهای جدید همچنین در دستیابی به مدیریت داده ها، سیستم های پشتیبانی تصمیم گیری، پردازش تراکنش آنلاین SAP (OLTP)، رندرینگ ویدئو و مجازی سازی از رقبا پیشی می گیرند. تا به امروز، سرورهای HPE ProLiant Gen۱۰ Plus و Gen۱۱ با استفاده از پردازنده های نسل سوم و چهارم AMD EPYC™، در مجموع ۴۳ رکورد جهانی را در اختیار دارند.

سرورهای جدید HPE ProLiant Gen۱۱

سرورهای جدید HPE ProLiant Gen۱۱ برای دنیای هیبریدی مهندسی شده اند تا یک تجربه عملیات ابری بصری، امنیت قابل اعتماد با طراحی و عملکرد بهینه برای هر حجم کاری را ارائه دهند. سرورهای جدید از طیف وسیعی از بارهای کاری مدرن از جمله هوش مصنوعی، تجزیه و تحلیل، برنامه های کاربردی ابری، برنامه های کاربردی گرافیکی فشرده، یادگیری ماشین، زیرساخت دسکتاپ مجازی (VDI) و مجازی سازی پشتیبانی می کنند.

HPE به رکوردهای جهانی در مدیریت داده ها، سیستم های پشتیبانی تصمیم، جاوا، پردازش تراکنش آنلاین SAP (OLTP)، رندر ویدئو و مجازی سازی دست می یابد.

HPE در ۲۸ معیاری که در سرورهای HPE ProLiant Gen۱۱ به دست آمده است، رتبه یک را دارد که شامل برخی از مزایای زیر برای مشتریان است:

مزایای سرورهای اچ پی

تسریع نوسازی داده‌ها با ۵۶ درصد عملکرد بهتر در سیستم‌های پشتیبانی تصمیم در Microsoft® SQL Server ۲۰۲۲ Enterprise Edition برای سرورهای دو پردازنده با سرور HPE ProLiant DL۳۸۵ Gen۱۱۳

بهبود بازگشت سرمایه (ROI) تجزیه و تحلیل داده با قیمت/عملکرد پیشرو در جهان در سرورهای تک پردازنده با سرور HPE ProLiant DL۳۸۵ Gen۱۱

قفل نتایج کسب و کار را با سرعت پردازش تراکنش ۶۰% سریعتر در SAP در سراسر صنایع، مانند توزیع، خدمات مالی، تولید و خرده فروشی، برای سرورهای دو پردازنده با HPE ProLiant DL۳۸۵ Gen۱۱ server۵

سرویس‌های رسانه دیجیتال را با عملکرد جاوا تا ۲ برابر بهینه‌تر در سرورهای تک پردازنده با سرور HPE ProLiant DL۳۲۵ Gen۱۱ تبدیل کنید.

سرعت بخشیدن به زمان تولید سریعتر و تصاویر بهبودیافته با عملکرد ۲ برابری بیشتر در ارائه ویدیو در سرورهای دو پردازنده با سرور HPE ProLiant DL۳۸۵ Gen۱۱

ساده کردن عملکرد مرکز داده مجازی با ۷۰ درصد عملکرد بالاتر برای سرورهای دو پردازنده با سرور HPE ProLiant DL۳۸۵ Gen۱۱

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سرورهای جدید HPE ProLiant Gen۱۱، لطفاً کلیک نمایید. 

Loading

4.1/5 - (7 امتیاز)

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!