معرفی سرور های جدید hp

معرفی سرور های جدید hp

معرفی سرور های جدید hp

شرکت Hewlett Packard Enterprise یازدهمین نسل از سرورهای HPE ProLiant را معرفی کرد. سرورها در سازمان‌هایی که از خدمات ابری خصوصی استفاده می‌کنند و با داده‌های بزرگ کار می‌کنند و در شرکت‌هایی که خدمات مخابراتی را اداره می‌کنند استفاده می‌شوند. با سایت بهاور فناوری ویرا همراه باشید تا با سرورهای جدید hp و کارآیی هر کدام از سرور ها آشنا شوید.

سرورهای HPE ProLiant Gen11

آنها برای استفاده در دنیای ترکیبی طراحی شده‌اند و یک تجربه ابری بصری، امنیت قابل اعتماد و عملکرد بهینه را ارائه می‌کنند. در نتیجه، آنها آماده انجام طیف گسترده ای از وظایف هستند که به شرکت ها اجازه می دهد نوآوری خود را مدرن کرده و سرعت بخشند.

همانطور که تقاضا برای کار با داده ها از دستگاه های فعال در لایه edge شبکه به فضای ابری تغییر می کند، یک محیط کاری مدرن و همیشه در حال تکامل باید دقیقاً همان چیزی را ارائه دهد که سازمان ها به آن نیاز دارند. هر یک از الزامات آنها دارای متغیرهای زیادی است (مانند تأخیر، مقیاس پذیری، عملکرد، اقتصادی بودن عملیات یا مکان یابی مجدد) و اینها برای عملکرد بهینه کسب و کار حیاتی هستند. به همین دلیل است که سری جدید سرور HPE ProLiant Gen11 برای دنیای هیبریدی طراحی شده و آماده استفاده گسترده است و به کسب‌وکارها امکان می‌دهد تا نوآوری کنند و در عین حال نوآوری را برای برنامه‌ها و خدمات زیرساختی نسل بعدی تسریع کنند.

 

سرورهای جدید hp

 

با سرورهای HPE ProLiant که بر روی نسل چهارم پردازنده های Intel Xeon Scalable ساخته شده اند، می توان یک راه حل محاسباتی نسل بعدی به دست آورد و فرقی نمی‌کند که کسب‌وکار به دنبال ذخیره‌سازی محلی مقرون‌به‌صرفه، ویژگی‌های امنیتی A-to-Z، بهره‌وری انرژی چشمگیر یا گزینه‌های استقرار انعطاف‌پذیر باشد.

HPE ProLiant DL320 Gen11

HPE ProLiant DL320 Gen11 یک سرور محاسباتی است که برای مدرن‌سازی و پاسخگویی به بارهای کاری جدید در محیط‌های مختلف رک با رعایت طراحی استاندارد صنعت و ارائه گزینه‌های انعطاف‌پذیر برای گرافیک و ذخیره‌سازی پیشرفته طراحی شده است. این به طور کامل برای اجرای دسکتاپ مجازی (VDI)، پخش ویدئو یا کارهای تحلیلی آماده است.

HPE ProLiant DL360 Gen11

HPE ProLiant DL360 Gen11 خدمات زیرساختی سازمانی را در حال اجرای ماشین‌های مجازی و کانتینرها با عملکرد یک سرور دو سوکت در یک رک به اندازه یک سوکت ارائه می‌کند. این همچنین آن را برای زیرساخت های فناوری اطلاعات و بارهای کاری بیش از حد همگرا ایده آل می کند.

HPE ProLiant DL380 Gen11

سرور HPE ProLiant DL380 Gen11 در فرم فاکتور ۲U موجود است که فضای ذخیره‌سازی پیشرفته و مقیاس‌پذیری شتاب‌دهنده را ارائه می‌کند و آن را به راه‌حلی مناسب برای سخت‌ترین حجم‌های کاری که به DPU و GPUهای پیشرفته نیاز دارند تبدیل می‌کند. آماده مقیاس بندی است، بنابراین می تواند طیف گسترده ای از بارهای کاری مختلف، از جمله مجازی سازی و ابر خصوصی و همچنین مدیریت داده ها را ارائه دهد.

 

HPE ProLiant ML350 Gen11

سرور HPE ProLiant ML350 Gen11 کم مصرف ترین سرور جهان است که دارای شش رکورد جهانی با لینوکس و ویندوز است. این برای تجارت در لبه شبکه طراحی شده است و منبع تغذیه انعطاف پذیر را امکان پذیر می کند.

 

 HPE یک موقعیت رهبری در عملکرد ایجاد کرده است

علاوه بر اینکه HPE ProLiant ML350 Gen11 برنده شش رکورد جهانی شده است، HPE ProLiant DL380 Gen11 با ادغام ۴۴۸ هسته، رکورد جهانی جدیدی را در بنچمارک VMware VMmark ثبت می کند. سرور HPE ProLiant DL380 Gen11 بنابراین تا ۱.۶۸ برابر عملکرد مجازی سازی بالاتر و ۱۹٪ نسبت قیمت/عملکرد بالاتر در مقایسه با سرور Gen10 Plus ارائه می دهد.

در مقایسه با HPE ProLiant DL380 Gen10، سرور HPE ProLiant Gen11 به شما این امکان را می دهد که تا ۲.۲ برابر کاربران بیشتری را به صورت آنلاین میزبانی کنید. تا ۲.۷۶ برابر قدرت محاسباتی بیشتر در محاسبات اعداد صحیح و تا ۳.۳۷ برابر قدرت محاسباتی بیشتر با ممیز شناور ارائه می دهد.

 

یک محیط یکپارچه برای مدیریت منابع محاسباتی

امروزه هر کسب‌وکاری با چالش‌های چالش‌برانگیزی مواجه است : تحول دیجیتال، خطرات امنیتی یا کارایی ، مدیریت پیچیده سرور، تمرکز را از این چالش‌ها منحرف می‌کند، به مشارکت بیشتر متخصصان فناوری اطلاعات نیاز دارد و نوآوری را کند می‌کند. بنابراین، نمونه کارها نسل بعدی HPE ProLiant Gen11 یک محیط عملیاتی ابری بصری را فراهم می کند که استفاده از آن آسان است و می توان آن را از طریق یک کنسول از طریق GreenLake مدیریت کرد.

HPE GreenLake برای Compute Ops Management این چالش ها را با ساده سازی و یکپارچه سازی عملیات در کل چرخه عمر سرور، صرف نظر از اینکه زیرساخت محاسباتی سازمانی در کجا قرار دارد، برطرف می کند. این سرویس یک محیط ابری سازگار و ایمن برای کل زیرساخت شرکت با مقیاس پذیری الاستیک فراهم می کند، بنابراین مدیریت منابع محاسباتی را متحد می کند.

با این حال، در تمام این موارد، امنیت در خط مقدم باقی می‌ماند، به همین دلیل است که HPE سخت تلاش می‌کند تا نه تنها راه‌حل‌های خود را بهبود بخشد، بلکه آنها را با پلتفرم‌های سرور خود همسو کند. علاوه بر این، با HPE Silicon Root of Trust، HPE iLO ۶، Global Supply Chain Security Services و HPE GreenLake برای Compute Ops Management به بهبود امنیت سرور ادامه می دهد.

جهت اطلاع از قیمت سرور hp به فروشگاه بهاور فناوری ویرا مراجعه کنید.

Loading

Rate this post

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!